• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/%C4%B0laris-Medikal-Hizmetleri-188435291172325/
  • https://twitter.com/ilarismedikal1

Hakkımızda

20 YILLIK TECRÜBE

 

           İlaris Medikal  olarak 20 yıllık bilgi birikimi ve  tecrübemizle İstanbul’ da 14 il ,36 ilçe ve 600 eczane müşterimiz bizleri marka yapmıştır. Eczane sektöründeki 20 yıllık bilgi birikimiz ve hizmet anlayışımız ve yine e-ticarette  5 yıldır Hekimlerimize en iyi hizmeti sunma ilkemiz ile birlikte gelen müşteri memnuniyeti gururumuz olmuştur.Bu tecrübe ve güvenle siz Hekimlerimize daha iyi hizmet verebilmek için yenilendik.

Her Türlü Medikal Ürünler Sitesi

Medikal ürünler denildiği zaman bazen aklınıza yalnızca birkaç ürün gelir ancak işin aslı bugün hastane ortamında ya da evinizde günlük yaşantınızda kullandığınız tüm tıbbi malzemelere medikal ürün denildiğini bilmenizi isteriz. Günümüzde teknolojik gelişmeler sayesinde artık bu ürünlerinde kendilerini yenilediğini hatta birçok noktada hayatı kolaylaştırmak adına çığır açtığını dahi söyleyebiliriz. Örneğin tekerlekli sandalyeleri ele alalım. İlk öncelerinde yalnızca sizin üzerine oturup elinizle ya da sizi bir başkasının itekleyerek taşıdığı bir medikal ürünken şu anda artık istediğiniz yere sizi yalnız başınıza götürecek hatta sizi bağlı olduğunuzda ayağa dahi kaldıracak özelliklere sahip.

Medikal ürünlerin tek amacı sizin hayatınızı kolaylaştırmak değildir beraberinde hayat kurtarıcı özelliğe de sahiptir. Bunlara bir örnek verecek olursak belki sizin çok fazla dikkat etmediğiniz ateş ölçerler dahi sizin hayatınızı kurtarabilme noktasında büyük bir öneme sahiptir. İnsan yaşamının ileriki dönemlerinde nasıl bir durumla karşılaşacağını bilemez bugün kendini sağlıklı bir birey olarak görürken yarın beklenmedik bir noktada karşılaşacağı bir tehlike sonucunda engelli kalabilir. Engelli sözcüğü günümüzde aslına bakarsanız yalnızca bir terim olarak kullanılıyor çünkü bu yukarıda belirtmiş olduğumuz medikal ürünler sayesinde engeller büyük ölçüde ortadan kalkabiliyor. Bir de bu medikal ürünlerin ticari ayağı vardır. Bunlarda artık rekabet çerçevesinde internet siteleri sayesinde çözüldüğü için artık çok yüksek ücretlere satılmıyor. Bir medikal korse dahi internet üzerinden sipariş ettiğiniz de ertesi gün evinize kadar geliyor.

Bu başarılı çalışmalar sürdüren medikal sitelerinden bir taneside http://www.ilarismedikal.com sitesidir. İçeriğindeki medikal ürünler sayesinde insanların ihtiyaçlarını karşılayabilecek tüm ekipmanlara da sahip. Her ürün site içerisinde en ince ayrıntısına kadar tanıtılmış ve inceleme imkânına sahipsiniz. Fiyatının da sisteme dahil edilmiş olması aynı zamanda hangi ürünü hangi fiyata alabileceğiniz konusunda size fikir veriyor.Sizde bu özelliği sayesinde kafanızda soru işareti kalmadan ürüne sahip olabiliyorsunuz. Siteyi diğerlerinden farklı yapan en büyük özelliklerinden bir tanesi de bu genelde medikal sitelerinde ürünler üzerinde fiyat yazmazlar ve sizde ne aldığınızı kaç liraya aldığınızı bilemezsiniz.

 

ads
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret66659